DSC0383

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde yaşayan ve burada yaşamaktan mutluluk duyan bizler; Kuzey Kıbrıs'ta mülk almak isteyen müşterilerimize aynı mutluluğu sunmak üzere Qural Estate 'i kurduk.

Felsefemiz; müşteri ilişkilerinde, bilgilendirmede, alım ve satımda ciddiyet, dürüstlük ve şeffaflıktır.

Alıcı ve satıcıyı en uygun fiyat üzerinden karşılaştırmak ve piyasa koşullarını göz önünde bulundurmak temel prensibimizdir.

Gayrimenkul ciddi bir yatırımdır. Portföyümüze aldığımız mülkü yerinde görüp fotoğraflarını çekmekte ve çevre araştırması ile birlikte ekspertiz değerini belirlemekteyiz.

Kuzey Kıbrıs'ta mülk almak için yurtdışından çok sayıda talep gelmektedir. Bu nedenle, hazırladığımız WEB sayfamızda portföyümüzü uluslararası boyutta tanıtmak amacı güdülmüştür. Hiçbir zaman görevinin müşteriye gayrimenkul bulmak ile bittiğini kabul etmeyen Qural Estate, finansal danışmanlık ( Kredi İşlemleri , Mortgage vs. ) tadilat işleri gibi alım-satım-kiralama öncesi ya da sonrası her türlü konuda danışmanlık hizmeti vermeyi de kendine ilke edinmiştir. Qural Estate müşteri taleplerini iyi analiz ederek , müşterilerine istenilen kriterler dışında yer göstermemeyi şirket politikası haline getirmiş, böylece müşterilerinin boşa zaman kaybetmesini önlemiştir.

Misyonumuz

Felsefemiz; müşteri ilişkilerinde, bilgilendirmede, alım ve satımda ciddiyet, dürüstlük ve şeffaflıktır.

Alıcı ve satıcıyı en uygun fiyat üzerinden karşılaştırmak ve piyasa koşullarını göz önünde bulundurmak temel prensibimizdir.

Vizyonumuz

Qural Estate , misyonunu güçlendirerek sürdürmek için kurulduğu bu işletmede profesyonel hizmet anlayışı sistemi üzerinde bütünleşmektedir. Bu sistemi yaygınlaştırırken ise, en önemli ilkeler olan;

  • Güven,

  • Dürüstlük,

  • Emek

ilkelerini olmazsa olmaz kabul ediyor, bu ilkeler etrafında buluşmak isteyen personeli çatısı altında topluyor.

Profesyonel Emlakçılık Anlayışı

Emlakçılık hiç kuşku yok ki bir uzmanlık alanıdır. Bu nedenle uzman ve profesyonel kişilerce yapılması gerekiyor. Qural Estate, profesyonellik ilkesinden yola çıkarak öncelikle temsilcilerini emlakçılık konusunda
eğitiyor.

Eğitimi; pazarlama tekniklerinden hukuki mevzuata, vergi, imar ve harita bilgisinden bilgisayar kullanma becerisine, reklam ve iletişim konusuna kadar geniş bir yelpazede gerçekleştiriyor.

Güven Veren Hizmet Anlayışı

Qural Estate, temsilcilerin seçiminde adayın geçmişte edindiği deneyimler, birikimler, eğitim durumu, sosyal konumu ve yaşantısı, çevresiyle olan ilişkileri gibi kriterleri dikkate alıyor. Söz konusu kriterlere sahip temsilciler, alıcı ile satıcı ve kiraya veren ile kiracı arasındaki köprü görevini profesyonelce yerine getiriyor.

Qural Estate, emlak yatırım danışmanlığı hizmeti ve ekspertiz çalışmalarıyla müşterilerini, en doğru yatırımı ne zaman ve nerede yapacakları konusunda bilgilendiriyor. Hızla verilen hizmet, kalite ve müşteri memnuniyeti ile buluştuğunda, müşteriyle koparılamaz bir bağ oluşuyor ve o sihirli kelime ortaya çıkıyor;

GÜVEN,

Uzman ve dinamik ekibi ile müşterilerine en yüksek iş performansını sunan, sistemini sürekli geliştiren, gelişmeleri izleyen, güvenilir, saygın ve tercih edilen bir kuruluş olmak temel vizyonumuzdur.

Çalışanlar ve müşteriler ile karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük ise sırtımızı dayadığımız ilkelerimizdir. Çalışanlarımızla aynı hedefe doğru, beraberce yürümek istiyoruz.

kktc yatırım ofis dükkan kıbrıs satılık kıbrıs emlak yatırım dairesi Satın işyeri kıbrıs satılık apartman kktc emlak kıbrıs apartman kktc satılık villa kıbrısta emlak yatırım north cyprus villa kıbrıs emlak acentaları emlakçılar evler yurtdışı kktc ucuz emlak denize


Kıbrıs Tüp Bebeğim

Girne Tüp Bebek Merkezi

Bicare Sigorta